WordPress kodulehtede valmistamine

Meie valmistatud WordPress kodulehed on kasutajasõbralikud, kergelt hallatavad ja otsingumootorites lihtsalt leitavad. Mobiilisõbralik koduleht on edu alus! Aitame luua lihtsaid kodulehekülgi kui ka keerukamaid veebilahendusi. Me kuulame ära sinu vajadused ja keskendume sellele, et teha koduleht, mis sinu ettevõtte eesmärke aitaks täita.

Sinu ettevõtte äriedu jaoks:

Google Analytics

Veebianalüütika abil saad hea ülevaate oma kodulehe külastajate kohta – kes sinu kodulehte külastab, kust tulevad, mis lehti vaatavad, kui kaua lehel peatuvad ja kuhu nad edasi liiguvad. Google Analytics on tasuta ja pakub väga palju erinevaid võimalusi. Asendamatu tööriist kampaaniate analüüsimiseks, lihtsustab kodulehe täiustamist ja optimeerimist. Aitame sul Google Analytics’i andmetest rohkem aru saada – millised lehed on kõige populaatsemad ja millised vajaks täiustamist, kui suur on külastuste põrkemäär ja miks külastajad lehelt lahkuvad, millised kampaaniad, reklaamid ja bännerid kõige paremini töötavad. Kust kohast pärit külastajad toovad sulle kõige rohkem tulu?

Kodulehe analüüs

Meie tehtud kodulehe analüüs annab sulle ülevaate nii kodulehe leitavusest otsingumootoritest kui ka tehnilise lahenduse olukorrast. Lisaks, konkreetsed ettepanekud kuidas koduleht paremaks muuta ja otsingumootorites paremaid positsioone saavutada. Kui soovid oma kodulehe rohkem raha teenima panna, siis veebiaudit on esimene samm.

Tasuta veebimajutus

Aitame sul säästa kuni 100€ aastas! Sinu ettevõtte uue kodulehe majutame turvaliselt oma partneri serveritesse. Ja seda täitsa tasuta!

Internetiturundus

Soovid olla internetis nähtav ja Google otsingutulemustes esimeste seas? Või tahad korraldada Googles või Facebookis ägedat turunduskampaaniat? Vaata rohkem: internetiturundus