Internetiturundus ja reklaam internetis

Eduka turunduskampaania teostamiseks internetis ei ole alati vaja suurt eelarvet. Aga kuidas teha piiratud eelarvega hea kampaania ja paista silma nii, et sellest ka kasu oleks? Aitame leida ja ära kasutada erinevaid internetis turundamise võimalusi. Me ei paku sulle standardlahendusi vaid läheneme personaalselt, arvestades sinu konkreetseid soove ja eesmärke. Kuna internet ja uus meedia pakub arvukalt võimalusi on oluline teada nende efektiivsust just sinu ettevõttele. Aitame sind turunduskampaaniate planeerimisel, teostamisel ja tulemuste analüüsimisel:

 • Sotsiaalmeedia turundus – Facebook, Instagram, Youtube
 • Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele (SEO)
 • Märksõnade analüüs
 • Klikipõhised PPC reklaami – Facebook Ads, Google AdWords
 • Sisustrateegia loomine ja sisu tootmine
 • Analüüs ja statistika
 • E-maili turundus ja listid
 • Meediaplaneerimine ja turunduskonsultatsioon
 • Google AdWords reklaam

  Google AdWords klikipõhised reklaamid aitavad jõuda uute klientideni, ei ole tähtis, milline on sinu eelarve. AdWords’i kasutades saad ise valida, kus sinu reklaam ilmub ja palju selle eest maksad. Reklaamid jõuavad ainult inimesteni, kes otsivad seda, mida sina pakud. Reklaamida on võimalik otsingumootoris ja ka Google reklaamivõrgustikus, millega on Eestis tuhandeid lehti liitunud.

  Google AdWords reklaami eelised:
  * Reklaam jõuab inimesteni, kes otsivad tooteid/teenuseid, mida sina pakud.
  * Saad ise valida, kus ja kellele reklaam näidatakse (asukoht, keel, kellaaeg jm).
  * Maksad ainult klikkide eest, mitte reklaami näitamise eest.
  * Eelarve kontrolli all – otsustad ise, kui palju soovid kulutada.
  * Reklaamide täiustamine reaalajas, et suurendada potentsiaalsete klientide arvu.

  Facebook Ads reklaam

  Facebookis olemine on sama oluline kui kümme aastat tagasi telefonikataloogis olemine. Väga suur viga oleks sellist võimalust kasutamata jätta. Sa ei pea kulutama sadu eurosid päevas – nagu seda tehakse bännerreklaami puhul. Facebook Ads klikipõhise kampaania saab püsti panna juba 1-2 reklaamiga, kulutades sellele kõigest 5€ päevas.

  Viis sammu kuidas aitame sul Facebook Ads’is edukam olla:
  * Seame eesmärgid. Selgitame välja sinu soovid ja seame vastavad eesmärgid.
  * Valime sihtrühmad. Reklaam ainult neile kes on sinu tootest/teenusest huvitatud.
  * Kaasahaaravad reklaamid. Testime erinevaid variante – leiame just kõige õigemad.
  * Määrame eelarve, mis võimaldab kõige tõhusamalt õige sihtgrupini jõuda.
  * Vaatame üle ja parandame. Optimeerime reklaamid – pigistame välja viimast.

  Sotsiaalmeedia turundus

  Korralikult planeeritud ja teostatud sotsiaalmeedia kampaania suurendab sinu ettevõtte tuntust, toob uusi külastajaid kodulehele ja loomulikult ka uusi kliente.

  * Loome, seadistame ja optimeerime sinu sotsiaalmeedia konto (Facebook, Instagram)
  * Loome sinu ettevõttele sotsiaalmeedia strateegia ja aitame seda teostada
  * Kasvatame jälgijate ja lojaalsete klientide arvu
  * Aitame toota kvaliteetset sisu

  E-maili turundus ja otsepostitus

  E-maili turundus on kõige kiirem ja kuluefektiivsem viis jõuda oma klientideni. Aitame sul hoida sidet praeguste klientidega või tutvustada oma toodet/teenust uutele klientidele. Mõtleme välja kampaania, teeme tehnilise teostuse, saadame kirjad välja ja mõõdame tulemusi.
  Ära raiska raha ja aega – turunda õigele sihtgrupile. Pakume segmenteeritud e-maili andmebaase – vanus, asukoht, sugu, huvid jne. Küsi täpsemat hinnapakkumist!

  SMS-kampaaniad ja mobiiliturundus

  Meie klientideks on ettevõtted, kes juba omavad numbritega kliendibaase, kellele sõnumeid saata. SMS turundus on soodne ja efektiivne – 99% sõnumitest avatakse ja nendest 83% juba esimese nelja minuti jooksul.

  Saadame sõnumid ära juba 1h jooksul. Sõnum jõuab kliendini praktiliselt kohe peale saatmist või ajastada ja vali sobiv kuupäev ja kellaaeg. Reklaami saatmine 500-le kontaktile maksab ainult 30€. Summale ei lisandu liitumistasu ega igakuist hooldustasu, maksad sõnumite eest mis reaalselt klientideni jõuavad

  Meie klientideks on butiigid ja kauplused (sooduspakkumised), ööklubid (üritusted), pubid (happy-hour), spordiklubid (personaalsed treeningute ajad), ilusalongid jpt. Juhul, kui sinu ettevõttel puudub oma kliendibaas, siis aitame sul alustada SMS-listide loomist ja korraldada mobiilinumbrite kogumise kampaaniat.

  Võta meiega ühendust! Esimene konsultatsioon on tasuta. Saada e-mail smuuti@blender.ee